Se sklem umíme kouzlit

Zpracování skla - co umíme

sklo

V naší činnosti nyní kralují různé slepence skla, především pro vybavení interiérů různých prodejen a provozoven, bytů, restaurací, úřadů, nádraží, lodí - a nejen tedy slepence, ale skla do interiérů obecně přes podlahy, dveře, zábradlí, dvířka,vitrinky, zrcadla – kdy se nebráníme netradičním či náročnějším provedením.

Dodáváme sériově pro elektrotechnický průmysl, průhledítka strojů a zařízení, měřidel, teploměrů vodoznaky.

Barevná skla a vícetisky - skla jsme schopni dodávat s různými povrchovými úpravami, potisky dle vzorníků RAL. Jednou z možností je nekalený materiál LACOBEL, který je dodáván jako vstupní materál, ale jeho škála je omezena na základní odstíny.

Ploché sklo a zrcadla opracováváme broušením, leštěním, vrtáním, fazetováním a pískováním, vodním paprskem, lepením, kalením, dodáváme s potiskem a jinými povrchovými úpravami. Naše postupy i stroje se snažíme neustále zlepšovat.

Pomůžeme vám

... vytvořit domov vašich snů!

Toužíte po originálním sprchovém koutu, moderní kuchyni, nebo potřebujete zasklít balkon? Jsme ti praví pro vás. Vytvářeli jsme už skleněnou podlahu, nejrůznější zábradlí, stolové desky i skla ke krbům. Samozřejmě umíme i zrcadla, pilníky... prostě co si budete přát!

… prodávat!

Převedeme do reality netradiční designové nápady pro showroomy a prodejny, zhotovíme jejich vybavení, skleněné obklady fasád, dveře, příčky, propagační předměty. Od benzinových pump po prodejny luxusních oděvních značek. Ukažte, co nabízíte!

… pracovat!

Zpracujeme technické sklo pro osvětlovací techniku, elektrotechnický, důlní, letecký či automobilový průmysl.


Zpracování skla
  • Řezání
  • Broušení, leštění
  • Vrtání
  • Fazetování
  • Lepení UV
  • Kalení
Technologie

Technologické zázemí tvoří řada kvalitních strojů, jejichž parametry nám umožňují posouvat hranice opracování skla pořád dál.

H-Cristal
Velké Losiny